środa, 23 listopada 2011

Czy to jutro czy to dziś wszystkim jest potrzebny MIŚ!

Pod tym hasłem odbyła się impreza zorganizowana z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada. Przedszkolaki      z Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie świętowały ten Misiowy Dzień  słuchając wierszy i bajek o misiach i odgadując zagadki                 o niedźwiadkach. Wszystkie przedszkolaki przyniosły swoje pluszowe przytulanki i opowiadały o nich. Było dużo radości przy zabawie               w niedźwiedzie uściski i brykanie misiów. Podczas tego spotkania dzieci  dowiedziały się się też w jaki sposób powstało Święto Pluszowego Misia a także o zwyczajach prawdziwych niedźwiedzi. Bardzo dziękuję paniom opiekunkom i dzieciom z grup przedszkolnych: Rodzina Kubusia Puchatka, Krasnoludki, Smerfy, Bajkoludki i Mali odkrywcy za mile spędzony czas.
A na zdjęciach dzieci ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi.W dowód uznania wiedzy o misiach, niedźwiadkach i niedźwiedziach dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.


2 komentarze:

  1. Przemiłe dzieciaki i przemiłe misiaki :):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam z chłodnego Jaworzna. U Was chyba podobna pogoda. Nic to bo z każdym dniem bliżej do wiosny ;-0

    OdpowiedzUsuń