poniedziałek, 1 września 2014

1 pytanie konkursowe

Z okazji Narodowego Czytania Trylogii Henryka Sienkiewicza będziemy codziennie od pierwszego do piątego września do godziny 11.00 drukować jedno pytanie na temat Trylogii. Sprawdźcie swoją wiedzę. Na odpowiedzi czekamy codziennie do godz. 15.00. Odpowiedzi przysyłajcie na adres poczty internetowej Filii Gigant:   filiagigant@biblioteka.jaw.pl
Bawcie się dobrze. Powodzenia

1 pytanie brzmi:

W ilu częściach Trylogii pojawia się Anusia Borzobohata-Krasieńska? 

autorką pytań jest koleżanka Karolina
regulamin konkursu:

 
REGULAMIN KONKURSU LITERACKIEGO O TRYLOGII HENRYKA SIENKIEWICZA ZORGANIZOWANEGO Z OKAZJI NARODOWEGO CZYTANIA1. Organizatorem konkursu jest Filia Gigant MBP Jaworzno ulica Granitowa 5.
2. Cele konkursu:
zachęcanie do czytania i poznawania twórczości literackiej Henryka
Sienkiewicza,
pobudzanie wrażliwości literackiej,
3. Adresatami konkursu są czytelnicy zamieszkali w Jaworznie, którzy chcą wziąć udział w tym internetowym konkursie.
4. Zasady konkursu. Konkurs trwa od 1.09.2014 do 5.09.2014. Biblioteka w tych dniach codziennie do godziny 11 będzie drukować jedno pytanie dotyczące Trylogii.
5. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przysłanie odpowiedzi na każde pytanie (razem 5 odpowiedzi). Na odpowiedzi czekamy codziennie do godziny 15.00 pod adresem poczty elektronicznej filiagigant@biblioteka.jaw.pl W tytule maila prosimy wpisywać 1 pytanie (i kolejne) oraz nazwisko uczestnika. Konkurs kończy się 5.09.2014 o godzinie 15.00.
6. Wyniki konkursu i nazwiska zwycięzców ogłosimy w poniedziałek 8.09.2014. Życzymy dobrej zabawy.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza