sobota, 11 grudnia 2010

Konkurs świąteczny!

Uwaga, uwaga, uwaga! Zapraszamy na konkurs! Będą nagrody!          

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zróbcie zakładkę do książki. Będzie to fajny prezent pod choinkę dla kogoś bliskiego a przy okazji może zakładka spodoba się na tyle, że zdobędzie nagrodę w konkursie bibliotecznym. Zakładki można robić w bibliotece, w klubie Gigant lub w domu. W bibliotece są do Waszej dyspozycji książki, które pomogą w wykonaniu zakładek. W tych książkach są świetne oryginalne pomysły na wykonanie innych fajnych prezentów nie tylko zakładek. Na wszystkich chętnych czytelników, którzy chcą pracować nad zakładką w bibliotece, czekają materiały i narzędzia potrzebne do pracy. Termin składania prac to 20 grudnia, a 22 grudnia ogłosimy wyniki konkursu i wywiesimy listę nagrodzonych. Oczywiście :) będą nagrody. A oto kilka zdjęć z pomysłowymi zakładkami.

Czy te zakładki nie są prześliczne? Sama chciałabym taką dostać. A jeśli już się tak rozmarzyłam to może do tej zakładki znalazłaby się książka? 
A wszystko to... pod choinką :))) 

3 komentarze:

 1. Świetny pomysł na prezent! Też bym chciała, zwłaszcza w połączeniu z książką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dana no jasne że tak , zawsze z książką prawda, my bibliotekarki tak mamy i wszyscy co czytają czyli wspaniale w głowach mają :), taki tekścik przypomniał mi się, hihi

  OdpowiedzUsuń
 3. Ho ho, te niektóre zakładki to... wyższa szkoła jazdy ;)) Śliczne.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń