wtorek, 3 września 2013

Już po wakacjach

Skończyły się wakacje. Sierpień dobiegł końca, więc wspominamy co działo się w bibliotece na Gigancie.W drugiej połówce wakacji spotykaliśmy się w klubach zainteresowań: w poniedziałki KLUB WŁÓCZYKIJA w środy KLUB GIER PLANSZOWYCH a w piątki KLUB ZRÓB TO SAM. Oprócz tych spotkań  było głośne czytanie ( to już u nas tradycja) a dla dorosłych otworzyliśmy Wakacyjny komputerowy survival. Końcem sierpnia czwórka dzieci z naszego osiedla wyjechała na wycieczkę do Wrocławia, była to dla nich nagroda za udział w lipcowym konkursie literackim. Dzieci mieszkające na osiedlu Gigant miały przez wakacje do dyspozycji bibliotekę, klub oraz place zabaw i wiele atrakcji z nimi związanych. Wiem to od nich, że nie nudziły się - dlatego wypoczęte i odprężone wrócą do szkolnych ławek. Życzę im powodzenia i samych szkolnych sukcesów. Czekamy na was w bibliotekach.

Sierpniowy fotoreportaż:

Oto jak pracowano w klubie : poniżej na zdjęciach dzieci ze swoimi pracami:


głośne czytanie a przy okazji konkursik literacki:
Klub włóczykija  wyjeżdża z opiekunką panią Halinką z klubu na wycieczkę:
a we Wrocławiu na wycieczce tropiliśmy krasnale, ale jak to one ciągle nam umykały, nawet na fotografiach uchowały się dwa: Profesorek i Motocyklista

we Wrocławiu między innymi zobaczyliśmy Panoramę Racławicką, Ostrów Tumski, rynek z przepięknymi kamienicami. Na poniższych zdjęciach kilka ujęć Wrocławia z aparatu Nikoli i pani Moniki: 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza