czwartek, 2 kwietnia 2020

Od GREGA Matematyka dla smyka! - pobierz darmowy e-book dla dzieci!

Taka wiadomość od GREGA

Szanowni Państwo,

Szkoły i przedszkola w dalszym ciągu są zamknięte, a my powinniśmy dla własnego bezpieczeństwa zostać w domu. By pomóc rodzicom w opiece nad dziećmi i wspierać jednocześnie rozwój maluchów, przesyłamy darmowy e-book z wybranymi z naszych książek zadaniami z matematyki. Pamiętajmy, że ćwiczenie czyni mistrza, a zostanie mistrzem matematyki to dopiero coś!

Mamy nadzieję, że dzieci z radością rozwiążą wszystkie zadania, a rodzice choć trochę odetchną.

Nieustannie życzymy wszystkim zdrowia!

E-book jest całkowicie bezpłatny, można go rozpowszechniać i wykorzystywać do realizacji Państwa pomysłów. Zachęcamy do udostępniania np. w mediach społecznościowych!


https://pliki.greg.pl/Matematyka_dla_smyka.php?z=mailing&u=22D61A9C50BC44B0A43BABB728075C25

Bibliotekarz poleca:

 
 
"Hobbit, czyli tam i z powrotem" to pierwsza powieść J.R.R. Tolkiena, która powstała na podstawie historii, które pisarz wymyślał dla swoich dzieci. Książka była tak popularna, że skłoniła autora do napisania kontynuacji, czyli "Władcy Pierścieni", który stał się bestselerem. Film nakręcony na podstawie książki bił rekordy popularności. Co takiego jest w książce, że szybko się ją pochłania. Myślę że to magiczny świat stworzony przez Tolkiena, gdzie tylko w tym świecie występują takie a nie inne stwory. Bohaterem książki jest Bilbo Baggins, zadowolony z siebie i unikający wszelkich kłopotów hobbit, którego życie zmienia się gwałtownie, gdy wraz z czarodziejem Gandalfem i trzynastoma krasnoludami wyrusza na wyprawę, aby odzyskać skradziony skarb. Tyle powinno wystarczyć aby zachęcić was do przeczytania tej fascynującej opowieści.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza